O nás

SPA HOTEL CENTRUM

Příjemná rodinná atmosféra Františkových Lázní

Spa Hotel Centrum poskytuje svým hostům již od roku 1992 kromě nadstandartního komfortu a pestré nabídky služeb především klidnou a příjemnou rodinnou atmosféru. Nachází se v bezprostřední blízkosti lázeňského parku, nedaleko hlavní lázeňské promenády. V roce 2020 došlo k rozšíření hotelu o sousední historickou budovu, v níž byla nově vybudována restaurace a nové, luxusně zařízené pokoje a apartmány. Plnohodnotná lázeňská péče je zajištěna ve vlastním moderním balneoprovozu s rehabilitačním bazénem. Ke koupelím se využívá voda z místního přírodního minerálního pramene.

RECEPCE A LOBBY
85
LŮŽEK
2
KAT. POKOJŮ
480
m2 Balneo
48
m3 Bazén
32
Parkování

SLUŽBY

UBYTOVÁNÍ

Od roku 2020 nově nabízíme 2 kategorie ubytování, STANDARD a  LUX. Pokoje jsou  jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové a apartmány. Součástí jejich výbavy je koupelna se sprchovým koutem a WC, televize se satelitem, telefon, chladnička, trezor, župan, fén a bezdrátové připojení k internetu. Všechny pokoje i prostory hotelu jsou nekuřácké.

STRAVOVÁNÍ

V hotelové restauraci na Vás čeká rozmanitý výběr čerstvých, u nás pečlivě připravovaných pokrmů.  V nabídce naleznete tradiční českou i mezinárodní kuchyni, vegetariánské, sezónní i domácí speciality. Snažíme se co nejvíce využívat kvalitních surovin od místních dodavatelů. Bezlepkové nebo bezlaktózové pokrmy Vám rádi připravíme na základě předchozího požadavku. V rámci lázeňských pobytů je možno zvolit polopenzi nebo plnou penzi. Snídaně jsou nabízeny formou teplého i studeného bufetu, nápoje jsou servírovány. Obědy a večeře jsou tříchodové, dle výběru z denního menu.

KOMFORT A SLUŽBY

Nová moderní hotelová recepce a lobby zajišťuje veškeré požadavky našich klientů a nabízí zároveň příjemné posezení a malou knihovnu. Dále je k dispozici terasa před hotelem, sluneční terasa s lehátky, kamerově hlídané parkoviště v hotelovém dvoře a bezplatný Wi-Fi Internet v celém hotelu. Obě části hotelu jsou vybaveny výtahy a všechny pokoje kategorie LUX jsou bezbariérově přístupné. Rádi Vám zprostředkujeme výlety do okolí i dopravu k nám prostřednictvím cestovní agentury, která sídlí v budově hotelu.